Rüyada Zemzem Görmek

0

Rüyada zemzem suyu içmek dert ve hastalıktan şifa bulmaya, mal ve faydalı ilme, takva ve iyilik yönünden bir hayra ermeye, murat ettiği şeye nail olmaya delalet eder.

Rüyada zemzem suyu görmek çok tehlikeli hastalıktan kurtulmaya, üzüntünün ve sıkıntının biteceğine yorumlanır.

Rüyada zemzem içtiğini görmek, dert ve hastalıktan kurtulacağına işarettir. Bir kimse herhangi bir şeyi zemzem niyeti ile içtiğini görse, sonunda istediği şeye nail olur. Rüyanızda zemzem içtiğinizi görmek, dualarınızın kabul edildiğine, ölülerinizin sizden sadece fatiha beklediklerine, ibadetinize devam ettiğiniz müddetçe Cenab-ı Hakk’ın rızasına nail olacağınıza işarettir. Bir başka rivayete göre de: Bir kimse rüyada zemzem içtiğini görse, dert ve hastalıklardan şifa bulur. Özellikle, zemzemi mal kazanmak yahut ilim öğrenmek gibi muayyen bir husus için içerse o kimse o mal veya o ilme nail olur. Rüyada zemzem suyunu içtiğini gören kimse takva ve iyilik cihetinden bir hayra erişir. Murat ettiği şeye nail olur.

Rüyada zemzemi bir testiye doldurduğunu görmek, irfan nuru ile bezenmeye, ilme, hikmete ve helal rızka delâlet eder.

Zemzem ile abdest aldığını ve namaz kıldığını görmek, hacca gitmeye işarettir.

Rüyada başkalarına zemzem ikram ettiğini görmek, çok çok hayra nail olmaya delâlet eder.

Rüyada zemzem suyunu başına döküp onunla serinlediğini görmek, günahlardan halâs olmaya ve hastalıktan şifaya delâlet eder.

Rüyada zemzem içtiğini gören kimse, dertlerinden kurtulur. Hastalıklarından şifa bulur. Takvalı ve hayırlı bir kimse olur.

Rüyada zemzem suyu içtiğini görmek, arzu ettiği şeye nail olmaya, takva ve iyilik yönünden bir hayra erişmeye, hastalık ve dertlerden kurtulmaya işarettir.

Rüyada zemzemi ilim öğrenmek, borçtan kurtulmak, mala ve nimete kavuşmak gibi belirli bir amaç ve niyetle içtiğini gören kimse, arzu ettiği şeye nail olur.

Rüyada zemzem suyunu Harem-i şerifte, Kabe’ye karşı ayakta durarak içtiğini gören kimse, hac veya umreye gider.

Rüyada zemzem suyunun bir hastaya içirildiğini görmek, o hastanın vefat etmesine; eğer zemzemi hasta kendisi içerse, şifa bulup sağlığına kavuşmasına işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku