Rüyada Zerdeçal Görmek

0

Rüyada zerdeçal (Hint Safranı) görmek; hasta iseniz hastalığınızdan şifa bulacağınıza, sağlığınız konusunda hassas olduğunuz bir dönem geçirdiğinize, güzel günlerin sizi beklediğine delalet eder.

Rüyada zerdeçal ektiğinizi görmeniz; mala, rızka, dünya işlerinde kadın emeğinden istifade edeceğinize, rüyada başkasının toprağına zerdeçal ektiğinizi görmeniz; mal ve emeğinizin tamamen başkasının menfaati için olacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğiniz bir kişiden zerdeçal almanız; sizin faydalı ilimlere eğilim göstereceğinize, aile ve etrafınızdaki dostlarınıza yardımınız dokunacağına, zamanınızı iyi kullanacağınıza delalet eder.

Rüyada zerdeçal yemeniz; bu günlerde pek hoşnut olmayacağınız sözler işiteceğinize, bu sözlerin sizi etkileyemeyeceğine, sürpriz arkadaşlar edineceğinize, çevrenizdeki dostlarınızın artacağına delalet eder.

Zencefil sattığını veya birine verdiğini görmek, kederden ve sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder. Zencefille resim yaptığını veya boyadığını gören dünyanın boş işleri ile gururlanır. Zencefil ile Kur-andan bir şey yazdığını görmek iyi ve hayırlıdır. Bir başka rivayete göre de; rüyada zencefil görmek, üzüntü ve kedere işarettir. Zencefil yediğini görmek, zarar, düşmanlık ve münakaşa yapmaya işarettir.

Rüyada zerdeçal görmek, çoktan beri yemediğiniz ve yapılması oldukça güç olan bir yemeği bir sürpriz olarak eşinizin hazırlayıp size sunacağına, bundan dolayı memnuniyetinizin ifadesi olarak sizin de buna karşı bir hediye ile ona bir sürpriz yapacağınıza yorumlanır.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku