Rüyada Zerde Görmek

0

Rüyada zerde görmek; dinde salaha, üzüntü ve kederlerinizden kurtulacağınıza, yolculuktan sağ-salim döneceğinize delalet eder.

Rüyada zerde yapmak; güzel geçime, sevinç ve mutluluğa, cimrilikten kurtulup, cömert bir kişi olacağınıza, ilim ve iman lezzetine delalet eder.

Rüyada zerde yemek; hasta iseniz şifa bulacağınıza, bekar iseniz hayırlı bir kısmetin yakında size ulaşacağına, hayırlı bir kişi ile evleneceğinize, güzel ve etkili tatlı sözler işiteceğinize delalet eder.

Rüyada zerde ikram etmek; bir düğün ya da toplantılarda zerde dağıttığınızı görmeniz, yardımsever bir kişi olduğunuza, çevrenizde beğenilmenize, aranılan ve sevilen bir kişi olduğunuza delalet eder.

Rüyada zerde yaptığınızı görmeniz; sizin çevreniz tarafından sözü dinlenen, sayılan, olgun bir kişiliğiniz olduğuna, marifetli bir kişi olduğunuza delalet eder.

Rüyada zerde görmek yakında evinizde veya akrabalarınızdan birinin evinde bir düğüne veya bir ziyafete davet edileceğinize işarettir.

Rüyada zerde dökmeniz, ziyan etmeniz; itibarınızın azalacağına, müsrif bir kişi olduğunuza delalet eder.

Ayrıca Bakınız; Tatlılar.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku