Rüyada Zerdali Ağacı Görmek

0

Rüyada zerdali ağacı görmek, hastalığından dolayı kendisinden faydalanılmayan bir kimseye yorumlanır. Rüyasında zerdali ağacından zerdali topladığını gören zengin bir kimse ile evlenir.

Rüyada görülen zerdali ağacı, bekâr kimseler için güzel ve zengin bir hanımla evlenmeye işaret eder. Bazen rüyada zerdali ağacını görmek, sarılığı nedeniyle münafık bir kimseye işarettir.

Rüyada zerdali görmek, mevsiminde ise, kolaylıkla elde edilecek rızka işarettir.

Rüyada ve mevsiminde görülen zerdali, altınlara delâlet eder. Rüyada yeşil zerdali görmek, gümüş para ile tâbir olunur.

Rüyada zerdali ağacının meyvelerinin yeşil olduğunu görmek, gümüş paraya, sarı olduğunu görmek, altına delâlet eder.

Bekâr bir kimsenin rüyada zerdali ağacından meyveler topladığını görmesi, zengin ve güzel bir kadınla evlenmeye delâlet eder.

Bazı kere de zerdali ağacı görmek, kendisinden istifade edilmeyen hastalıklı bir adama işarettir.

Rüyada meyveli veya meyvesiz bir ağacın dalını kırdığını görmek, yakını ve dostu olan bir adamla kavga etmeye alâmettir.

Bir kimsenin rüyada mevsimi dışında sarı zerdali yediğini görmesi, altın para sadaka etmeye ve hastalıktan şifa bulmaya delâlet eder.

Bazı tâbirciler demişlerdir ki: Rüyada zerdali ağacı görmek, münafık bir adama işarettir. Çünkü, sarılık hastalık; hastalık ise, nifaktır.

Rüyada elma ağacı üzerinden zerdali topladığını görmek, halktan zorla vergi almaya işarettir. Çünkü elma ağacında zerdali olmaz.

Bazen de zerdali, korkuya delâlet eder. Bazı kere de kolaylıkla erişilecek rızka işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku