Rüyada Zeybek Görmek

0

Rüyada Zeybek görmek; dürüst, kişilik sahibi, güçlü, onurlu birini temsil eder. Kişinin huzur ve güvene kavuşacağına delalet eder.

Rüyada zeybek, kahramanlığa işarettir. Rüyanızda bir zeybek ile dost olup, konuştuğunuzu görmek, bir arkadaşınıza veya dostunuza kefil olacağınıza delalet eder.

Rüyanızda evinizde zeybek oynadığınızı görmeniz; bir kişinin sizden borç para isteyeceğine veya bir emanet bırakacağına, zeybek ile evin dışına çıktığınızı görmeniz, çok yakınlarda sevdiğiniz insanların sizi ziyarete geleceğine, hoş vakit geçireceğinize delalet eder.

Rüyanızda bir çok zeybekle zeybek oyunu veya başka bir oyun oynadığınızı görmeniz; bir arkadaşınız, veya dostunuz ile ticarete atılacağınıza, bir iş yerinizin olacağına, ticaretle uğraşıyorsanız; işinizi büyüterek ortak olacağınıza delalet eder.

Rüyanızda zeybek görmeniz korkularınızdan emin olmaya, isabetli kararlar alarak, geleceğinizi garanti altına alacağınıza, zor işlerinizin üstesinden kolaylıkla geleceğinize delalet eder.

Rüyanızda mahalli kıyafetlerini giymiş zeybek görmeniz; yiğitlik ve cömertliğe, dürüst, kişilik sahibi, güçlü birini temsil eder. Kişinin huzur ve güvene kavuşacağına işarettir.onurlu bir yaşam süreceğinize de delalet eder.

Rüyanızda karanlık bir yerde zeybek görmeniz; zor işlerinizin üstesinden sağ duyunuzla geleceğinize, işlerinizi düzene koyacağınıza, pek yakında sevineceğinize delalet eder.
Mahalli kıyafetlerini giymiş efe yiğitlik ve cömertliğe, Efelik taslayan birini görmek cahil bir kimseye delalet eder.

Rüyada zeybek görmek veya zeybeklerle bir arada bulunup oyun oynamak, yakın bir zamanda akrabalarınızdan birinin düğününde bulunarak eğleneceğinizi gösterir.

Rüyada zeybekleri oynarken görmek, sevinçli günlere, sevinçli bir habere düğün ve bayrama veya bir şeyi kutlamaya delâlet eder.

Rüyada zeybek görmek; düğün, nişan ve buna benzer merasimlere, akrabalarınız, arkadaşlarınızla, eğlenceli vakit geçireceğinizi haber verir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku