Rüyada Zilzurna Olmak Görmek

0

Bir kimsenin rüyasında zilzurna sarhoş olması hayra yorulmaz, özellikle ticaretle uğraşan kimseler için bu rüya dikkate alınmalıdır. Çünkü zil zurna sarhoş olunması ticarette iflas etmeye ve işlerinin bozulacağına delalet eder eğer ki rüyada sarhoş biriyle karşılanırsa bu rüyayı gören kimsenin yakın zamanda aşık olacağına işarettir.

Rüyada zilzurna derecesinde sarhoş olduğunuzu görmek veya böyle küfelik bir kimseyle karşılaşmak; sizi oldukça sarsacak bir gönül macerası geçireceğinize, ticari işlerinizde ise iflas derecesinde zarara uğrayacağınıza, yahut sizi uzun zaman yataklara serecek ağır bir hastalık geçireceğinize yorumlanır.

Rüyada bir yakınınızı zilzurna sarhoş görmeniz; o kimse için sıkıntıya, büyük korku yaşamaya, telaşa kapılmaya delalet eder.

Rüyada sarhoşluk veren bir şey iç¬tiğini görmek, dayak yemeye, günah işlemeye, tövbeyi bozmaya, haram mala veya adam dövmekten hoşlanan birine işaret eder.

Bazen rüyada zilzurna derecesinde sarhoşluk veren şey¬lerden içtiğini görmek, bu içkilerin yapıldığı (arpa, buğday, üzüm, hurma vb.) şeylerin ucuzluk ve bolluğuna işaret eder.

Rüyada alkol sebebiyle zilzurna sarhoş ol¬duğunu gören kimse, işlerinde zah¬met ve sıkıntı çeker.

Bazen rüyada zilzurna sarhoş olduğunu görmek, aşın sevince, nimet ve mal çokluğuna işaret eder.

Rüyada hurma veya üzüm yiyerek zilzurna sarhoş olduğunu görmek, devlet ve saltanata işaret eder.

Rüyada zilzurna sarhoş olup üstünü başını yırttığını görmek, eline geçen nimet ve imkândan dolayı azmaya, taşkın¬lık yapmaya işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku