Rüyada Zimmet Görmek

0

Rüyanızda zimmetinize para geçirdiyseniz; bir başkası yüzünden haksız yere suçlanacağınıza, üzüleceğinize, bir ortaklıktan dolayı yapılan ticaretten zarar edeceğinize, fakat başka bir kazanç ile bu zararı telafi edeceğine işarettir.

Bir başka rivayete göre zimmetine para geçirmek; sıkıntı, üzüntü ve darlık ile de tabir olunur. Bazen de bu rüya bayağı rızka, parayı elden çıkarmak sıkıntıdan sonra rahata ermeye veya işi az, karşılığı çok amele işaret eder. Rüyada kalıp para zimmete geçirmek; utanca ve rezil olmaya işarettir.

Rüyada zimmetine altın geçirdiğini görmek; sağlığa ve umuda işarettir. Hasta iseniz çok yakında sağlığınıza kavuşacağınıza, sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, refah içinde yaşayacağınıza, rüya sahibinin eline geçecek mirastır. Altın görmek, ferahlığa, rızka, salih amele, üzüntü ve kederin gitmesine, zevceye, evlada, ilme, hidayete, altından yapılan süs eşyalarına delalet eder.

Rüyada zimmetine gümüş geçirdiğini görmek; bir kişiden tatlı, güzel sözler duyacağınıza işarettir. Gümüş huzur, mutluluk, iyi haber, müjde, sevinç ve hayırlı kısmet olarak yorumlanır. Gümüş yüzük bilezik bekar ise mutlu bir evlilik, evliyse mutluluk verecek bir çocuğa işarettir. Gümüşler kırılmış ise, az da olsa mutluluğunuza gölge düşürecek olaylar yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku