Rüyada Zücaciyeci Görmek

0

Rüyada cam, sırça, porselen vb. eşya satan bir kimseyi görmek, evin hanımına, çocuklara veya hizmetçiye işarettir. Rüyada size zücaciye eşyası verildiğini görmeniz, eş ve çocukları tarafından sevilmeye işarettir.

İçinde su veya gıda maddesi bulunan züccaciye eşyası, kadın tarafından gelecek dünyalığa(mal, mülk, para) işarettir.

Rüyada evde bulunan züccaciyeden birinin çatladığını görmek, ev halkından birinin kalbini kırmaya işarettir. Başka bir rivayete göre ise; Züccaciye eşyasının kırılması, eş ve çocuklardan birinin veya hizmetçinin ölümüne işarettir.

Rüyada size züccaiyeden mamul maddeler hediye edilmesi; sevgilinizden gelecek fazla muhabbete, şefkate, sevgi ve ilgiye delalet eder.

Rüyada bir zücaciye satın almanız; rüyada züccaciye görmek, namus ve ahlakınızdan şüphe edenlerin olduğuna, canınızın sıkılacağına delalet eder.

Cam, sırça, porselen vs.den mamül eşya satan kimseyi görmek hayırlı nesle, çocuklara aşırı düşkün olmaya, ilim öğrenmeye delalet eder. Züccaciyenin tabiri bardak gibidir.

Ayrıca Bakınız; Bardak.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku