Rüyada Zurnacı Görmek

0

Rüyada zurnacı görmek; halk arasında yalanlarla herkesi birbirine düşüren hilekar bir adam olarak yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada zurnacıyı görmek, ferahlığa, üzüntü, keder ve sıkıntıların gitmesine işarettir. Bazen de zurnacıyı görmek, oyuna, can sıkıntısına, ağlamaya ve feryat etmeye işarettir.

Rüyada zurnacı görmek; Rüyada zurna çalan bir kimseyi görmeniz, bu günlerde sıkıntılarınızdan kurtulmak, eğlenmek istediğinize, bir topluluğa katılacağınıza delalet eder.

Rüyada zurnacının çaldığı zurna sesini duymanız; Huşu içinde bulunacağınıza, ruhunuzun dinleneceğine, tasavvufa yatkın olacağınıza delalet eder.

Rüyada zurnacının size altından bir zurna verdiğini görmeniz; bu günlerde sevinçli haberler alacağınıza, mutlu olacağınıza, işlerinizde kolaylık sağlayacağınıza delalet eder.

Rüyada zurnacıdan gümüş bir zurna aldığınızı görmeniz; söylediğiniz bazı sözlerinizin değersiz kalacağına, konuşmalarınıza dikkat etmeniz gerektiğine, Rüyada gümüşten yapılmış objeler görmek çok iyidir. Gümüş huzur, mutluluk, güzel haber ve hayırlı kısmet olarak yorumlanır. Hasta birisi rüyasında gümüş görürse kısa hastalığı iyi olur. Gümüş rüyası gören bekar ise iyi bir evlilik, evliyse bir çocuğa yorumlanır.

Rüyada zurnacıdan bakır bir zurna almanız ve onu çalmanız; bir yuva kuracak veya yeni bir yerden gelir sağlayacaksınız demektir. Elinde bakırdan bir şey olduğunu gören kimse kendisine düşmanlık eden insanlardan sakınsın.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku