Rüyada Züğürt Görmek

0

Rüyada kendisinin züğürt olduğunu gören fakir kimse için bu rüya zengin olmaya delalet eder. Zengin için bu rüya hayra yorulmamıştır.

Rüyada züğürt, yoksul olduğunu görmek zenginliğe; haline sabretmeyen fakir görmek isyan ve inkara, fakir olduğunu görmek zenginliğe, eline bol miktarda nimet geçmesine, hayır ve menfaat elde etmeye, varlık içinde bulunduğu halde fakir ve mütevazi bir hayatı tercih ettiğini görmek dünya ve ahiret hayırlarına ermeye, yoksula ve muhtaç kimseye iyilik yaptığını görmek düşmanı kahreden ve gazab-ı ilahiyi söndüren gizli sadaka vermeye devam etmeye, açıkça günah işlemekte Israr eden kimseye iyilik yaptığını görmek yanlış bir iş yapmaya, dilencilik yaptığını görmek çok dua etmeye delalet eder. Allah’u Teala’ya bir hacette bulunup, aczini ve halini Ona arz ettiğini gören kimsenin söz ve imkan ehli katında yaptığı ricası yerine getirilir.

Bir başka rivayete göre ise; Rüyada dilenen bir fakir görmek, asil davranışlarınızla herkesin gönlünü kazanacağınıza, çevrenizdeki dostlarınızın artacağına işaret eder.

Rüyada yoksul bir insan görmek, davranışlarınızla herkesin beğenisini kazanacağınızı anlatır.
Rüyada yoksul olduğunuzu görmek, ıstırap veren fakirliğe ve kedere delalet eder.

Ayrıca Bakınız; Fakir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku