Rüyada Zünnar Görmek

0

Rüyada görülen zünnar, çocuğa delalet eder. Bundan dolayı zünnarının kırıldığını gören kimsenin çocuğu vefat eder. Zünnar, ibadete ve onu giyen kimse için ibadet ve ticarete delalet eder.

Müslüman için zünnar, şöhrete, hayreden kimse için ihtiyat sahibi olmaya, dindar kimse için galibiyet ve yardıma delalet eder, Bazan zünnar, zina ve ateşe, bazan da ömrün normal olmasına delalet eder. Hayır ve şerden zünnarda meydana gelen şey tabirde zünnarın delalet ettiği şeye nispet olunur. Zünnar, eğer yeni elbise üzerinde ise çocuğa, eğer elbisenin altında ise, din ve dünyanın bozukluğuna delalet eder.

Rüyanızda zünnar görmenin tabirini Seyyid Süleyman rüya tabirine göre şöyle yapılmıştır:

Rüyasında beline zünnar bağlayan, dindarlardan ise, itikadı daha çok artar veya ömrünün yarısı geçmiştir. Elinde zünnar görenin, dini zayıftır. Günahkar biri rüyasında beline zünnar bağladığını görürse, bid’ate yönelir. Dinde bozgunculuk çıkarır.

Rüyada müslümanın zünnar görmesi, şan, şöhrete, galibiyet ve yardıma delalet eder. Rüyada elinde zünnar olduğunu görmek, dinde zaafa işarettir.

Rüyada zünnar görmek; bir müslümanın rüyada zünnar görmesi; şan ve şöhrete, dindar bir kimsenin rüyada zünnar görmesi, galibiyet ve yardıma delalet eder.

Bazı tabircilere göre de rüyada zünnar görmek; ibadete, onu giyen kimse için ibadet ve taata delalet eder.

Rüyada zünnar görmek; zina ve ateşe, bazen de ömrün normal olmasına, rüyada elinde zünnar olduğunu görmek; dinde zaafa delalet eder.

ZÜNNAR: Hıristiyan rahiplerinin veya putperestlerin bellerine bağladıkları örme kaba ve sert kuşak.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku