Rüyada Abdesthane Görmek

0

Rüyada bir abdesthane görülmesi, önemli bir işinizin veya sorununuzun yakında hallolacağını belirtir. Halledemediğiniz bir probleminizden kurtulacaksınız, feraha kavuşacaksınız demektir. Rüyada abdesthane görmek, uzun zamandır kafanızı meşgul eden bir konu hakkında rahatlayacağınızı işaret eder.

Rüyada abdesthane görmek; define, mal, mülk ve varlığa delalet eder. Abdesthane mal sahibi olacağınız anlamına da gelir. Rüyasında abdesthane temizlediğini gören kimse, maddi yönden güç duruma düşer, fakirleşir. Abdesthane temizlemek elinizden para çıkacağına işaret eder. Rüyasında abdesthanede pislikle kirlendiğini gören bir kimse sıkıntıya, dara düşer. Bir sorunla karşılaşır. Rüyada abdesthaneye su dökmek, abdesthanenin taşlarını yıkamak, rüyayı gören kişi hasta ise şifa bulacağına ya da bir yakını hasta ise onun iyileşmesi için ona yardım yardım edeceğine işaret eder. Rüyada abdesthanenin kapısını kitlediğini görmek ise, evinden bir kimsenin ayrılacağına, hanesinde bir ayrılık yaşayacağına işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen abdesthane, eve işaret ettiği gibi hazineye de işaret eder. Bundan dolayı rüyada abdesthaneyi süpürdüğünü gören kimse, fakir olur. Eğer abdesthanenin taşıp aktığını ve onun bazı eşya ve kumaşlarını zayi ettiğini görse, üzüntü, keder ve sıkıntıya düşer. Ayak yoluna düştüğünü ve oradan çıkamadığını gören kimse, hapsedilir veyahut o kimsenin özgürlüğü kısıtlanır. Rüyada abdesthaneye süt döktüğünü veya süt yahut bal işediğini gören kimse, arka taraftan cinsi münasebette bulunur. Abdesthane zevceye de delalet eder. Çünkü koca abdesthanede yalnız kaldığı gibi hanımıyla da baş başa kalır. Abdesthane ev işlerinde yardımcı olan temizlikçiye de delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku