Rüyada Ücret Görmek

0

Rüyada bir emeğe mukabil ücret aldığını görmek; helal kazanca, dostluğu muhafaza etmeye ve sözünde durmaya, Ücret tamahkarlığa, zillet ve üzüntüye delalet eder.

Rüyada birisine bir iş karşılığı ücret ödemek; bir hayır işleyeceğinize, birinden iş karşılığında ücret almaksa; kazancınızın düzeleceğine işarettir.

Rüyada ücret vermekte almakta iyiye yorumlanır. Rüyada birisine bir iş karşılığı ücret ödemek birilerine yardımda bulunacağınıza işarettir. Rüyada ücret almak ise işlerinizin alacağınız yardımlarla düzeleceğine yorumlanır. Ücret verdiğini görmek, birine yardımda bulunacaktır.

Yardım ve iyiliktir.

Rüyada bir iş karşılığında ücret aldığınızı veya başka birisinin yaptığı bir işe karşılık bir ücret ödediğinizi görmek, yapılan bir iyiliğin karşılığını aldığınıza veya verdiğinize işarettir.

Salimi’ye göre, rüyada birisine bir iş karşılığı ücret ödemek veya sizin yaptığınız bir işe karşılık ücret aldığınızı görmek, hayırlı bir iş yapacağınıza, ve geçişinizin düzeleceğine işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada ücret aldığını görmek, üzüntü ve uğursuzluğa ve başkasının dinde bulunan şeye tama etmesine işarettir, Bir kimse ücret almayı gerektiren bir is yapsa, o kimsenin sözünde durmasına ve dostluğu muhafaza etmesine işarettir.

Rüyada ücret vermekte almakta iyiye yorumlanır. Ücret verdiğini gören, birine yardımda bulunacaktır. Ücret alan, yapılan bir iyiliğe sevinecektir. Verilen veya alınan paranın miktarı, yani sayısına göre yorum yapılmalıdır.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku