Rüyada Vergi Toplamak Görmek

0

Rüyada vergi topladığını görmek çeşitli şekillerde tabir edilir:

Rüyada vergi ödemek için yola çıktığınızı görmek; sıkıntılı durumunuzdan en kısa zamanda kurtulacağınıza, gerçek hayatta da yolculuğa çıkmaya, üzüntü ve sıkıntılardan kurtulmaya, rızkın genişlemesine, fakirler için zenginliğe, hasta için şifa bulmaya işaret eder. Rüyada gittiğiniz yol kötü durumda ise; zarara uğrayacağınıza, işlerinizin bozulacağına, kederleneceğinize delalet eder. Rüyada iyi bir yolda vergi ödemeye gittiğinizi görmeniz; işlerinizde kar elde edeceğinize, işlerinizin bir düzen içinde olacağına, isteklerinize kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada vergi ödemek için para biriktirdiğini görmek; yalan ile söylenmiş boş sözler duyacağınıza, sıkılacağınıza, düşmanlığa delalet eder. Rüyada vergi borcunuz için para bastığınız görmeniz; güzel konuşup hileli sözler edeceğinize delalet eder.

Rüyada bizzat kendisinin tahsildar olduğunu görenin kıymet ve meziyetinin yüce olmasına yahut bir yerde ark açıp su geçirmek ve hamam yaptırmak gibi umum ve özel kişilerden izne muhtaç olunan ve bunlara benzer bir sebep üzerine delalet eder.

Rüyada vergi ödediğinizi gördüyseniz, birtakım sorunların üstesinden geleceğiniz ve çevrenizdeki insanlardan olumsuz etkilenmeyeceğiniz anlamına gelir.

Bir adamın rüyada tahsildar olduğunu ve vergi topladığını görmesi, kıymet ve meziyetinin yüce olmasına ve halk nezdinde itibara delâlet eder.
Rüyada vergi öder olduğunu görmek, üzüntü ve sıkıntıdan kurtuluşa ve ahde sadık kalmaya delâlet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku