Rüyada Yalnızlık Görmek

0

Rüyada tek başına yapayalnız olduğunu görmek zillet ve perişanlığa, yoksul olmaya; Yalnız olduğunu ve dünyada kimsenin bulunmadığını görmek yeryüzünün harap olmasına yahut dünyanın sonuna delalet eder.

Rüyada görülen yalnızlık, rüya sahibinin san’atında veya görüş ve tedbirinde zamanının teki olmasına işarettir. Yalnızlık, zillet ve perişanlıktır. Bundan dolayı bir kimse kendisinin tek olduğunu ve yanında kimse bulunmadığını görse, perişan ve fakir olmasına işarettir.

Yalnız olduğunu veya kendini yalnız hissettiğini görmek, işinde, sanatında, görüş ve tedbirinde zamanının teki olmaya veya yaşadığı toplum tarafından dışlanmaya, kendisine yokmuş gibi davranılmasına, kadir ve kıymetinin bilinmemesine işarettir. Yapayalnız olduğunu görmek, zil¬let ve perişanlığa, fakirliğe işarettir.

Rüyada yalnız başına kaldığını, dünyada kimsenin bulunmadığını görmek, insanların başına büyük bir musibet gelmesine veya bulunduğu bölgenin harap olmasına işarettir.
Rüyada yalnızlık, mutluluğun habercisidir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku