Rüyada Yaltaklık Etmek Görmek

0

Rüyada yaltaklığı alışkanlık haline getiren kimse için kendi durumuna, böyle bir şeyden uzak duran kimse için zillet ve hakarete, İlmi ve meziyetleri için kendisine yaltaklık edildiğini görmek şeref ve yüceliğe; Yaltaklık bazen cömertliğe, sadaka vermeye ve takvaya delalet eder.

Bir alim ve bilginin kendisinde olan ilmi öğrenmek için bir başkasının kendisine yaltaklık ettiğini görmesi, şerefe nail olmaya, dinde salâha ve doğruluğa ve arzu ettiği şeye kavuşmaya delâlet eder.

Rüyada tanıdık bir kadının kendisine yaltaklık ettiğini görmek, düşmandan emin olmaya işarettir.

Bazı kere de rüyada yağcılık ve yaltaklık, cömertliğe, takvaya ve sadaka vermeye alâmettir.

Dünya metaından bir şey için bir kimseye yaltaklık etmek, istenmeyen ve makbul olmayan bir rüyadır.

Yaltakçılık adeti olmayan bir adamın rüyada yaltaklık etmesi, zillet ve hakarete işarettir.

Rüyada bir kimseye yaltakçılık yaptığını görmek cömertlik yapmaya, başkalarına hayrı dokunmaya, sadaka vermeye işaret eder.

Dünya metaindan bir şey için bir insana yaltaklık etmesi, istenmeyen ve makbul olmayan bir rüyadır. Kendisinde olan ilmi öğrenmek için başkasının kendisine yaltaklık ettiğini gören kimsenin şerefe nail olmasına, dindeki doğruluğuna ve istediği şeye kavuşmasına işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku