Rüyada Yaramaz Söz Görmek

0

Rüyada çirkin ve yaramaz söylediğini veya işittiğini görmek; benzersiz bir şekilde şerefinize ve yüceliğinize gelecek zarara, mal ve mülkünüzde meydana gelecek azalmaya, kötü ve çirkin söz konuşmak ticaretle uğraşan kimseler için itibarının zedelenmesine, yönetici için üst makam sahibi kimseler için imkanlarının bozulmasına, makam ve mevki tehlikesine, imkanlarının daralmasına delalet eder.

Rüyada tanımadığı biriyle tartışmak ve çirkin söz söylemek insanlarla olan iletişimizin bozulacağına, tanıdık biriyle yaramaz söz söylemek anlaşmazlığa düşmeye, planlarınızın bozulacağına, konuşma güçlüğü çektiğini görmek mahkemesi olanın delil ve şahit bulamamasına, diğerleri için çevresine yük olmaya delalet eder.

Rüyada anne-babaya yaramaz söz söylediğinizi görmek; anne-babaya asi olmaya, söz dinlememeye, yanlış davranışlarda bulunacağınıza, onların hayır duasını almanız gerektiğine uyarıdır.

Rüyada kötü ve çirkin, yaramaz söz söylemek; edebe, ahlaka ve insana aykırı söz söylediğini görmek, ağız hastalığına ve yapılması arzu edilen bir şeyde usanca ve bıkkınlığa delalet eder. Rüyada ilim ehlinden bir kimsenin yaramaz söz söylediğini görmek, fitneye, karışıklığa ve dinde bozukluğa delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku