Rüyada Yatak Arkadaşı Görmek

0

Rüyada yatak arkadaşınızı beğenmemek, alacaklılarınızın sizi zor durumlara sokacağına işarettir. Tanımadığınız bir yatak arkadaşınız olduğunu görmek, çevrenizdeki insanları üzeceğiniz ve endişelere yol açmanız anlamına gelir. Şayet yatakta yanınızda bir hayvanla yatıyorsanız bu, son derece büyük kötülüklerin geldiğine işarettir.

Rüyada yatak arkadaşını ölmüş görmek; devamlı bir kedere uğrayacağınıza, sıkıntıya düşeceğinize, aile hayatınızdaki sıkıntıya, yolculuğa, bir yere taşınmaya, sıkıntı içerisinde olan yatak arkadaşınızın öldüğünü görmeniz; hayra ve esenliğe, Ölü olduğunu görmek sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye, ölüm anı ve onun sıkıntılarını çektiğini görmek çıkar için insanlara zulmetmeye, bazen ölüm anı dinde tartışmaya, ev taşınmaya, borç ödemeye, evlenmeye, misafiri hazırlamaya, bir sanattan diğer sanata geçmeye delalet eder.

Rüyada yatak arkadaşını güler yüzlü görmek; güler yüzlü olmak her zaman sevilen bir haldir, iyiye, hayra, sevinç ve murada ermeye delalet eder. Rüyada yatak arkadaşını üzüntülü görmek; günahlarının affedileceğine, sevince ve sevinç vesilesi olacak gelişmelere, neşeye ve göz aydınlığına, aşka delalet eder.

Rüyada yatak arkadaşı ile el ele tutuşmak; haklı ve hayırlı olan tarafı tutmaya, alış veriş yapmaya, faydalı şeylere, günahlardan arınmaya, başa gelen bir musibetten kurtularak iş ve düzeninin yeniden yararlı hale gelmesine delalet eder.

Rüyada yatak arkadaşınıza sırtınızı dönmeniz; kuvvete, yardımcıya ve yardımı istenen bir zata, evin dışına, şehire, kara veya sahrada olan yola çıkacağınıza delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku