Rüyada Yatak Çarşafı Görmek

0

Rüyada yatağınız üzerine bir çarşaf serdiğinizi veya topladığınızı görmek, hafif bir hastalık geçireceğinize ve kısa zamanda iyileşip ayağa kalkacağınıza delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada yatak çarşafı görmek otoriter bir hanıma işarettir. Çarşaf satın aldığını veya çalındığını yahut yandığını gören kimsenin hanımı vefat eder. Rüyada görülen çarşaf, rüya sahibinin hanımı veya evinin idarecisidir. Rüyada bir çarşaf içerisinde uyuduğunu gören kimse, mütedeyyine bir kadına nail olur. Rüyada görülen çarşaf, kuvvet ve itimat sahibi yahut güzel bir kadındır. Bundan dolayı rüyada çarşafa büründüğünü gören kimse, bir kadınla evlenir.

Rüyada yatak çarşafı görmek; güçlü, güvenilir, güzel bir kadına, yorgan ve çarşafa büründüğünü görmek evlenmeye, çarşaf alıp içinde uyumak evlenmeye, rahata ermeye delalet eder.

Rüyada kırmızı bir yatak çarşafı görmek; eşinizle aşk hayatınızın oldukça renkli olacağına, aşka, istek ve arzularınızın çok çabuk gerçekleşeceğine, muradınıza ereceğinize delalet eder.

Rüyada pembe bir yatak çarşafı görmeniz; gereksiz bazı hayallerin peşinde olduğunuza, derin duygular, büyük aşk, neşeyi, sevinci, mutluluğu, çok iyimser bir kimse olduğunuza her şeye olmuş bitmiş gibi bakarak hayatı hiç umursamadığınıza işarettir.

Rüyada sarı bir yatak çarşafı görmeniz; çok hassas birisi olduğunuza, her şeyden çok çabuk etkilendiğinize, çok hassas ve duygulu bir kimse olduğunuza ve her şeyinizi içinize attığınıza işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku