Rüyada Yatak Odası Görmek

0

Rüyada yatak odası görmek, oda içerisinde bulunmak; ruh dünyasındaki zenginliğe, huzur ve güvene, eşinizle birlikteliğinizin uyum içersinde olduğuna, rüyada yatak odanızın karanlık olduğunu görmeniz; sıkıntıya, zulme ve haksızlığa, karanlıktan aydınlığa çıkmanız; borçtan, üzüntü ve kederden kurtulmaya delalet eder.

Rüyada yatak odası görmek; sevdiği kadına, hoş geçime, karlı bir yatırıma, yatak odasından çıktığınızı göreniz; eşinizle aranızın açılacağına, önemsiz bir takım tartışmalar yaşayıp huzursuz olacağınıza, canınızın sıkılacağına delalet eder.

Rüyada yıkık-dökük bir yatak odası görmeniz; mutsuzluğa, üzüntüye veya ahlâksız bir eşe işarettir. Rüyada harap olmuş yatak odasını onarmanız, onarmaya çalışmanız; eski güzel günlerinize döneceğinize, sevineceğinize, mutluluğa, eşinizin ıslah olmasına delalet eder.

Rüyada yatak odanızın çöktüğünü görmek; rüyayı gören kimse çok zenginleşir. Rüyada aydınlık oda görmek; girdiğiniz işlerden büyük kazanç elde edeceğinize, boş bir oda görmek; fakir düşerek başkalarına muhtaç olacağınıza işarettir.

Rüyada ışıltılı bir yatak odası görmeniz; cinsel yaşantınızda yaşayacağınız renkliliğe, mutluluğa, sadakate, duygusal dünyanızın oldukça hareketli olacağına, sevdiğinizle güzel günler yaşayacağınıza delalet eder. Yabancı bir ülkeye yolculuk yapacak, yeni ve çok hoş insanlarla tanışacaksınız.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku