Rüyada Yatakhane Görmek

0

Rüyada harap-virane bir yatakhane görmek; bulunduğu yerde kimseyi görememek, gam ve kedere, yatakhaneden çıktığını görmek; sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, refaha ereceğinize, etrafınızda tanımadığınız yabancı kimseleri görmeniz ve aralarından çıkmadığınızı görmeniz; büyük bir devlete ereceğinize, işlerinizin yoluna gireceğine, kalabalık arasından yol bulup çıktığınızı görmeniz; ticaretle uğraşıyorsanız karınızın artacağına, memur ise terfi edeceğine, öğrenci ise sınıfı geçeceğine, ev hanımı ise eşi ile arasının çok iyi olacağına delalet eder.

Etrafınızda işinizdeki başarıları kıskanan insanların bulunduğunu işaret eder.

Rüyada bir yatakhanede olduğunuzu ve orada birçok yatakların bulunduğunu görmeniz, çok davetlisi bulunan bir eğlenceye gideceğinize, orada bazı münasebetsiz kimselerle karşılaşıp, onların hareketlerinden dolayı üzüleceğinize ve eğleneceğiniz yerde rahatsız olarak evinize döneceğinize delalet eder.

Rüyada yeni, pırıl pırıl bir yatakhaneye girmeniz, orada bulunmanız; sevindirici haberlere, müjdeye ve hayra delalet eder. Yatakhanede konuştuğunuzu görmeniz; şeref ve yüceliğe erişmeye, mülk sahibi olmaya, ticaretle uğraşan bir kimse için isim yapmaya, sanatkar için yüksek başarı ve üne kavuşmaya, yönetici için üst makam ve geniş imkanlara, tanımadığı bir kimse ile konuşmak, rahat iletişim kurmaya, tanıdık biriyle konuşmak, anlaşma ve kaynaşmaya, konuşma güçlüğü çektiğini görmek mahkemesi olanın delil ve şahit bulamamasına, diğerleri için çevresine yük olmaya delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku