Rüyada Yaycı Görmek

0

Rüyada yaycıyı görmek, uzun ömre, şiddet, kuvvet ve düşmana galip gelmeye delalet eder. Yaycıyı görmek cihad ve savaş için insanları teşvik eden kimseye delalet eder. Bazı tabirciler yaycıyı görmek, askerin kumandanına veya devlet başkanına delalet eder.

Bazı kere de rüyada yaycıyı görmek, cihat ve savaş için insanları teşvik eden kimseye işarettir. Yaycı, askerin kumandanına veya devletin başkanına da delâlet eder. Çünkü yayı bükmek kuvvet gerektiren şeydir.

Seyid Süleyman rüya tabirine göre; Rüyada yaycıyı görmek, uzun ömre, şiddet, kuvvet ve düşmana galip gelmeye delalet eder. Yaycıyı görmek cihad ve savaş için insanları teşvik eden kimseye delalet eder. Bazı tabirciler yaycıyı görmek, askerin kumandanına veya sultana delalet eder, dediler.

Rüyada yay imalatçısı görmek; ticarete yatkın, risk almayı göze alan, rızkını el emeğiyle kazanan kimseye işarettir. Bazen imalatçı görmek, dindar kadınlara işarettir.

Rüyada yay imalatçısı görmek, ataları (soyu), dünyalığı ve güzelliği ile iftihar etmeye de işarettir. Bazen yay imalatçısı görmek, vergi memuruna veya para tahsil eden kimseye işaret eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku