Rüyada Yaygara Görmek

0

Rüyada yaygara (boş yere gereksiz bir şekilde bağırıp, çağırmak) yapan kimseler görmek; boş ve gereksiz, faydasız işlerle meşgul olmaya, kimseye faydası dokunmayan kimselerle arkadaşlık edeceğinize, ticaretle uğraşıyorsanız, kazancınızın az olacağına, sanatkar iseniz, başarısız olacağınıza, toplumda iyi bir isimle anılmayacağınıza delalet eder.

Rüyada birçok kişinin aynı anda yaygara yaptığını görmeniz; içinden çıkamayacağınız bir takım zorluklarla karşılaşacağınıza, sıkıntıya, sizi üzecek olaylara maruz kalacağınıza, aile ve akrabalarınızla aranızın açılacağına, aile bağlarınızı kuvvetlendirmeniz gerektiğine delalet eder.

Rüyada yaygara yapan insanları iyi bir şekilde görmeniz; şeref ve yüceliğe erişmeye ve mülk sahibi olmaya, başarı ve üne, yönetici için üst makam ve geniş imkanlara, tanımadığı kimselerle yaygara yapmak insanlarla rahat iletişim kurmaya, tanıdık kimselerle yaygara yapmak, anlaşma ve kaynaşmaya, konuşma güçlüğü çeken bir kimsenin rüyada yaygara yaptığını görmesi, mahkemesi olanın delil ve şahit bulamamasına, diğerleri için çevresine yük olmaya, rüyada yabancı dilde yaygara yaptığınızı görmek, geniş alanlara yayılan şöhrete ya da geniş boyutlu iş ve imkanlara delalet eder.

Rüyada yaygara yapmak pek çok kimseyi ilgilendiren önemli bir olaydır.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku