Rüyada Yeşil Ot Görmek

0

Rüyada yeşil ot görmek; kendiliğinden yetişen yeşil otların kapladığı çayırlık din ve dünya güzelliğine, yeşil otlar içinde oturmak yahut onu seyretmek yoksul için zenginliğe, zengin için bereketli kazanca, yeşil otlarını büyük çuvallarla bir yere taşımak yahut çayırdan çayıra geçtiğini görmek dünyalık yığmaya ve dünyalık kazanmak için her işe yeltenmeye, aşırı hırsa delalet eder.

Rüyada yeşil ot görmek; işinizdeki gelişmelerin sizi mutlu edeceği ve bu durumun sizi etrafınız için mutluluk verici bir kişi haline getireceğine işarettir . İş yaşamınızdaki olaylar sizi mutlu edecek ve bu durum sizin çevrenize mutluluk veren biri yapacak demektir. Rüyada yeşil otluktan diğerine atlamak bir kimsenin dünya nimetlerine olan aşırı isteğine ve kazanç için durmadan çabalayacağına işarettir. Kurumuş otluk hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamındadır. Rüyada yeşil ot toplamak zengin olmaya işarettir. Rüyada yemyeşil otluklar görmek, sıkıntıların, sorunların sona ereceğine, güzel, bolluklu, kısmetli günleri müjdeler. Rüyada otluk görmek Cenab-ı Hakkın (C.C.) lütfuna yorumlanır.

Rüyasında bir otlukta gezindiğini görmek ibadetlerinin kabul edildiğine ve Cennetle müjdelendiğine, otlukta uzanıp yattığını görmek, yetim ve kimsesizlere yardım etmeye, otlukta kuzu otlattığını görmek, hayır ve iyilikte bulunacağına, otlukta şarkılar okuyarak gezindiğini görmek, ibadetinize devam etmeniz gerektiğine delalet eder. Rüyada otluk görmek, yeni bir hayattır. Rüyada otlukların içinden geçmek, işinizde başarılı olacağınıza ve yapacağınız her işi severek ve isteyerek yapacağınıza delildir. Bir otluğun ortasında uzanıp yatmak ve şarkı söylemek, hayatı yaşamayı çok sevdiğinize delalet eder. Rüyada bir otlukta koşup kendi kendinize şarkılar söylediğinizi görmek, bir takım düşüncelerinizi uygulayıp etrafınızdaki insanların mutluluğuna çalışacağınıza ve onların takdirini kazanmak istediğinize yorumlanır.

Ayrıca Bakınız; Çayır, Çimen.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku