Rüyada Yırtık Görmek

0

Rüyada elbisesini yırtık halde görmek, iyi değildir. Çünkü insan eski ve yırtık elbiseyi elden çıkarmak ister. Eski ve yırtık elbiseleri almak fakirliğe, satmak fakirliğin gitmesine delâlet eder. Rüyada üzerindeki elbiseyi yırttığını görmek, pişmanlık ve üzüntüye delâlet eder.

Rüyada elbisenizin yırtıldığını görmek şaşıracağınız bir habere şahit olacağınıza ve hastalığa işaret eder.

Rüyasında elbise gibi şeyleri yırtık görmek sıkıntıdır. Rüyanızda elbisenizin bir tarafının yırtıldığını görmek, evinizde bir hastalık çıkacağına, bu yüzden fazla üzüleceğinize, yırtığı yamamak, hasta bulunan bir kimsenizin iyiliğe yüz tutacağına delalet eder.

Rüyada elbise, perde, çarşaf gibi şeylerin dikişinin söküldüğünü veya yırtıldığını görmek, üzüntü ve kedere, zarar ve ziyana işarettir.

Yırtık ve söküğünü diktiğini görmek, hastalıktan kurtulmaya, tövbe edip günah işlemekten vazgeçmeye, ayıplı bir durumdan kurtulmaya, iyi¬lik yapıp sevap işlemeye işarettir.

Yırtık ve sökük diktiğini gören kimse, borçlu ise borcundan kurtulur, bir sıkıntısı varsa esenliğe çıkar.

Rüyada hanımının elbisesinin yırtılıp mahrem yerinin açıldığını, kendinin de bu yırtığı dikerek veya yama yaparak örttüğünü gören kimse, hanımına çirkin bir şey isnat eder, sonra da ondan özür diler.
Rüyada yırtık elbisesini yamadığını gören kimse, akrabasına düşman olur, hayırsız kimselerle arkadaşlık yapar.

Bazen rüyada yırtık ve sökük diktiğini görmek, mazlum veya hak sahibiyle helâlleşmeden, işi mesnetsiz bir özürle geçiştirmeye işaret eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku