Rüyada Yükü İndirmek Görmek

0

Rüyada insanın veya hayvanın arkasından yük indirmek, rüyayı görenin bildiği veya bilmediği kimseye sadaka ve ihsanda bulunmasına işarettir.

Rüyada hazır denkler halinde yük indirdiğini görmek, ticaret işin uzak bir yere mal götürüp satmaya, tüccar olmayanlar için umulmadık yerden rızık gelmesine işarettir.

Rüyada çuval, balya, koli vb. içinde görülen yükü indirmek, alacağı tahsil etmeye, borcu ödemeye işarettir. Rüyada depo, ardiye, mahzen gibi yerlerde yük indirdiğini görmek, herkes için hayırdır.

Rüyada kişinin kendi omuzu üzerinden veya sırtından yük indirdiğini görmek, işlediği günahlara işaret eder.

Rüyada sırtında ağır bir yük olduğunu görmek, kötü komşuya; bu yükü yere attığını görmek, komşusuna küsüp onunla konuşmamaya; sabredip taşıdığını görmek, komşusuna tahammül gösterip sevaba gir¬meye işarettir.

Rüyada boyun ve omuz üzerinde görülen yükü, borç veya günahtan kurtulacağınıza işarettir.

Rüyada arkasında odun, tahta, kazık veya ağaçtan mamul bir şey taşıdığını görüp o yükü indirmek, ikiyüzlü bir kimsenin hizmetinde bulunmaya işarettir.

Rüyada bir erkeğin omzundaki yükü indirdiğini görmesi, borçlarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada insanın veya hayvanın arkasından yük indirdiğini görmek, herkese iyilik ve ihsanda bulunma¬ya, yoksul ve kimsesizlere gizli veya açık yardım etmeye işarettir.

Bir taşıma aracından yük indirdiğini gören kimse, emeğinin karşılığını fazlasıyla almak suretiyle sevinir veya beklediği yardım ve haber kendisine ulaşır.

Kendi sırtından yük indirdiğini gören kimse, her türlü sıkıntıdan kurtulur. Rüyada kendine bir eşek, katır, at veya deve yükü meyve ve gıda maddesi verildiğini gören kimse, verilen şeyin kıymeti miktarınca dünyalığa kavuşur.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku