Rüyada Zindancı Görmek

0

Rüyasında bir zindanda olup da zindancı konuştuğunu görmek sıkıntı içinde olduğuna, eğer zindancılardan biri kendisine bir söz söylüyorsa, bu sıkıntıdan yakında kurtulacağına, zindancı kendisini bir hücreye kapatıyorlarsa, işlerinin ters gideceğine; bir hücreden çıkarıyorsa, sıkıntıdan kurtulacağına işarettir. Eğer bir gardiyan tarafından zindandan dışarıya salıveriliyorsa, artık bütün sıkıntılardan kurtulacağına delalet eder. Bir zindanda olduğunuzu ve bir gardiyanla karşılaştığınızı görmek, kalabalık bir aile içinde olduğunuz için çok sıkıldığınıza bu hayatin sizin için çok sıkıcı geldiğine ve uzun zaman böyle baskı içinde yaşayamayacağınız için içinizin daraldığına işarettir.

Bir başka rivayete göre de; rüyada zindancı görmek sıkıntıya işaret eder. zindancıların kendisini bir hücreye kapattığını görse maddi ve manevi zarara uğrayacağına işaret eder. Gardiyan görmek, zalim kocaya ve huysuz bir kadına da işaret eder.

Rüyada zindancı görmek, karanlık işlerle uğraşan, gaflet sahibi zavallı bir kimseye delalet eder. Rüyada zindancı görmek mezar kazan birisi ile de yorumlanır.

Rüyada zindan görmek, ömür kısalığına, salgın hastalığa, büyük bir felakete delalet eder. Bir başka rivayete göre de; rüyada zindana girmek veya görmek, üzüntü, keder, zarar ve ziyana işarettir.

Ayrıca Bakınız; Gardiyan.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku