Rüyada Yelek Görmek

0

Rüyada yeşil yelek görmek; yeşil kısmet, başarı, mutluluk olarak yorumlanır.

Huzurlu, bereketli, güzel bir hayatı simgeler. Rüyada yeşil yelek görmek veya yeşil renkte bir hırka giymek, murada ermekle ve arzularınızın yerine gelmesi ile yorumlanır. Rüyada yeşil yelek örmek; din ve dünya hayatınızın iyiliği ve mutluluğu için çalışacağınıza, muradınıza ereceğinize, hayırlara ereceğinize, dinin güzelliğine delalet eder.

Rüyada beyaz yelek görmek; Rüyada beyaz renk mutluluktur. Ahlak güzelliğine, sevince huzura, sevinç, hayır ve gönül huzurudur.

Rüyada bir başkasının yelek ördüğünü görmek; aile dostunuzun sıkıntı içerisinde olduğuna, sizin yardımınıza ihtiyaç duyacağına, dert ve sıkıntılarıyla tek başına başa çıkmayacağına delalet eder.

Rüyada siyah bir yelek aldığınızı görmek; ululuğa ve mala delâlet eder. Âdeti gereği rüyada siyah elbise giydiğini görmek, şerefe, izzete ve yine ululuğa delâlet eder.

Rüyada yelek görmek; sıkıntıya, takım elbiseyle giyilmiş ise ağırbaşlılığa ve itibar görmeye, dertlerle uğraşmaya, olumlu bir iş, para, kısmete, rüyada güzel bir yelek giyen bekar kimse evlenir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku